RASFF: виявлення Salmonella Enteritidis у частинах курятини та Salmonella typhimurium у крилах індички, що експортували до України

До Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області надійшло повідомлення через систему швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів  (RASFF)           № 2021.1874 та № 2021.1874-fup 3 стосовно виявлення Salmonella Enteritidis у частинах курятини, що експортувались з Польщі (виробник: SuperDrod S.A., Karczew; холодильний склад: AMP Logistyka, Plonsk, Poland), продукцію надіслано до України у кількості 180 кг (отримувач: ПП «ЛЯМІТ», м. Львів).

Також, № 2021.3978 та № 2021.3978- fup 13 стосовно виявлення Salmonella typhimurium у крилах індички  (виробник: Indyk-Slask Sp. z o.o, Wolnosci 21, 42-672, Poland, PL 24130501 WE). Відповідно до повідомлень RASFF із даної продукції м’яса птиці було виготовлено м’ясо механічного обвалювання (відправник: ZPM “Rasko” R. Skorzycki sp. j.; вантажоотримувач: Alma Meat sp. z. o.o., Poland), що експортувалося до України у кількості 4020 кг (отримувач: ТОВ “Селміт”, м. Запоріжжя та холодильний склад “ФРОСТ 4”, м. Дніпро).

З метою недопущення в обіг такої  продукції, Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області попереджає операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з обігу у строк не більше двох робочих днів та письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Шановні споживачі! У разі виявлення вищезазначеної продукції повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області за тел.: (0552) 32 – 17 – 37, за адресою вул. Перекопська, б.17 або звертайтесь до територіальних управлінь.