Працівники Великоолександрівського управління провели нараду з керівниками закладів дошкільної освіти щодо підготовки до нового навчального року

З метою якісної підготовки до нового навчального року, визначення та розв’язання проблемних питань фахівці Великоолександрівського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області провели робочу нараду з керівниками та відповідальними особами за організацію харчування закладів дошкільної освіти Великоолександрівської, Борозенської та Калинівської територіальних громад. На нараді також були присутні начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту та головний спеціаліст Великоолександрівської селищної ради.

В ході заходу обговорили необхідність розв’язання питань, які були поставлені під час паспортизації харчоблоків освітніх закладів, проведеної в березні поточного року, а саме:

-приведення освітніх закладів у відповідність до вимог санітарного законодавства;

-заміна та придбання нового технологічного та холодильного обладнання;

-забезпечення проведення лабораторного контролю об’єктів середовища;

-забезпечення холодною та гарячою проточною водою;

-проведення ремонтних робіт;

-укомплектування закладів медичними працівниками;

-забезпечення дотримання питного режиму тощо.

Також керівникам освітніх закладів були надані письмові пропозиції з підготовки до нового навчального року з вимогою надання інформації про проведену роботу у визначений термін.

Спеціалістами Великоолександрівського управління були висвітлені нові вимоги, передбачені постановою КМУ № 305 від 24.03.2021 року «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку»: розробка нового перспективного чотиритижневого меню відповідно до затверджених норм харчування та з урахуванням рекомендацій щодо зменшення споживання в їжі солі, цукру, насичених жирів, порядок організації харчування у закладах освіти, формування принципів здорового харчування. Рекомендовано, при складанні меню, використовувати рецептурний довідник Є. Клопотенко з урахування наявних на харчоблоках умов для приготування їжі.

Присутнім були надані фахові відповіді на поставлені питання та необхідні роз’яснення. Робота з підготовки освітніх закладів до нового 2020-2021 навчального року триває.