Повідомлення RASFF: погіршення органолептичних показників їжі при контакті з пластиковими чашками, які експортувались з Китаю

Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області доводить до відома громадян інформацію щодо погіршення органолептичних показників їжі при контакті з пластиковими чашками SINSAY, що експортувались з Китаю (виробник: LILING KALRING HOUSEHOLD CERAMICS CO., SUN JIA WAN LILING HUNAN) через Польщу (відправник: LPP SA, Pruszcz Gdanski) до України.

Таке інформаційне повідомлення до Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області надійшло по системи швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів RASFF від 12.07.2021 р. №2021.3552-fup3 .

Держпродспоживслужба в Херсонській області попереджає операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з обігу у строк не більше двох робочих днів та письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Шановні споживачі! У разі виявлення пластикових чашок SINSAY, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області за тел.: (0552) 32-17-37, за адресою вул. Перекопська, б.17 або звертайтесь до територіальних управлінь.

(фото ілюстративне)