Популяризація здорового способу життя серед учнівської молоді

Працівники Генічеського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області продовжують проводити просвітницьку роботу з учнями загально-освітніх шкіл Генічеського району з питання здорового харчування. Здоров’я – це те, що визначає тривалість та якість життя. Шкідливі звички, відсутність спорту та банальної гігієни, все це призводить до проблем, хвороб та інших недугів, які його ускладнюють і не дають насолодитися сповна. 21 століття пропагує здоровий спосіб життя, зробивши його частиною загальної культури. Якщо раніше було модно стояти з цигаркою в руці, то зараз модно ходити в тренажерний зал, бо людина в хорошій фізичній формі живе куди веселіше, ніж людина з зайвою вагою та шкідливими звичками. Бути здоровим запрограмовано самою природою, а ми всіляко намагаємося переписати цю «програму».

Здорове харчування – це основа здоров’я людини та одна із складових здорового спосібу життя. У сучасному світі люди часом плутають справжні потреби з потребами, які їм нав’язують рекламою.

Напівфабрикати, продукти з безліччю консервантів, барвників, підсилювачів смаку не вписуються в систему здорового харчування. Адже така їжа уповільнює обмін речовин і заважає виводити токсини. А це означає, що, наприклад, запечене домашнє м’ясо в десятки разів корисніше, аніж куплена ковбаса чи сосиски. Саме тому зміна харчових звичок і пристрастей, пропагування здорового спосібу життя серед підлітків має дуже важливе значення, оскільки харчові звички, що формуються у дитинстві, зберігаються і в дорослому віці. Достатня кількість поживних речовин і правильна культура спроживання їжі не лише вбережуть дитину від численних хвороб, а й зроблять її бадьорішою і уважнішою.