Перевірки закладів професійно-технічної освіти Нової Каховки

Нещодавно вчорашні випускники загальноосвітніх навчальних закладів стали частиною студентської спільноти.

Вже традиційно щороку всі установи професійно-технічної освіти міста Нова Каховка звертаються до міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області із заявою щодо проведення обстежень з метою визначення їх готовності до роботи в новому навчальному році. Наразі фахівцями Новокаховського міського управління перевірено 4 заклади: Державний професійно-технічний навчальний заклад «Новокаховське вище професійне училище», Державний навчальний заклад «Херсонський центр професійно–технічної освіти державної служби зайнятості», Новокаховський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету, Державний навчальний заклад «Професійно-технічне училище №14 міста Нова Каховка». У ході перевірок встановлено, що під час підготовки даних закладів до нового навчального року проведено ремонтні роботи в навчальних приміщеннях, майстернях та гуртожитках відповідно до санітарних вимог; ревізії та ремонт опалювальних мереж; частково замінено вікна, освітлювальні прилади, обладнання, меблі, інвентар.

У кожному закладі забезпечено медичне обслуговування учнів та проведено дослідження питної води за мікробіологічними та фізико-хімічними показниками. За результатами перевірок керівництву установ надано пропозиції щодо покращення матеріально-технічного стану та консультації з нагальних питань.

Належна організація навчально–виховного процесу в закладах професійно–технічної освіти має неабияке значення, оскільки є одним із головних чинників, що сприяє підготовці конкурентно-спроможних кваліфікованих робітників, затребуваних на ринку праці.