Нарада–навчання з питань оздоровлення дітей у Горностаївській об’єднаній територіальній громаді

13 травня, за ініціативи Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, Горностаївським районним управлінням спільно з відділом освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради проведено нараду-навчання щодо питань дотримання санітарно-гігієнічних вимог та правил техніки безпеки і життєдіяльності під час оздоровчої кампанії 2019 року з директорами дитячих навчальних та дошкільних закладів, керівниками, кухарями та комірниками пришкільних таборів відпочинку, які працюватимуть у закладах освіти Горностаївської селищної ради у літній період.

Провідною темою наради стало питання якісної підготовки пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням, створення умов для забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя дітей, організації навчально-виховного процесу.

На території Горностаївської селищної ради планується відкриття дев’яти пришкільних таборів відпочинку, де оздоровчою кампанію буде охоплено 489 дітей.

Наразі розпочато комісійні обстеження навчальних закладів району, які планують відкрити табори відпочинку з 1 червня поточного року.