Фахівцями Нововоронцовського управління проведено навчання щодо впровадження системи НАССР на харчоблоках установ дошкільної та загальної середньої освіти

Спеціалісти Нововоронцовського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області 07 та 08 вересня 2021 року провели навчання із керівниками та медичним персоналом дошкільних навчальних закладів,  загальноосвітніх шкіл та навчально-виховних комплексів Нововоронцовської селищної ради та Новоолександрівської сільської ради щодо запровадження системи НАССР (системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках) та виконання першочергових завдань в частині законодавства щодо безпечності та якості харчових продуктів на харчоблоках установ дошкільної та загальної середньої освіти.

Під час навчань  присутнім наголошено на  основні положення Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” та стосовно обов’язкового впровадження системи НАССР.

Крім того, було обговорено практичні приклади при впровадженні системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках на харчоблоках освітніх установ.

А також, ознайомлено учасників навчання  з  Постановою КМУ від 24.03.2021 р. № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку».