Фахівці ГУ Держпродспоживслужби перевірили міські споруди каналізації

24 березня 2020 року відбулось обстеження Херсонських міських споруд каналізації фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби на предмет дотримання технології очищення стоків, правил безпеки праці та виконання заходів особистого захисту персоналу з метою запобігання негативному розвитку епідемічної ситуації, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя мешканців Херсона. Також обговорені питання правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення.


Акцентована увага на особливостях технологічного процесу очищення стоків, технічного стану об’єкту, роботою обладнання. Проведена оцінка безпечності та контрольованості процесу, дотримання санітарних норм та правил гігієни.


Входи до приміщень забезпечені дезінфікуючими килимками. Під час роботи персонал використовує засоби індивідуального захисту, контролюється впродовж дня температурою тіла працівників. Дезінфікуючих розчинів в достатній кількості, регулярно проводиться санітарна обробка приміщень та обладнання.

За останній час на міських очисних спорудах виконано:
– реконструкцію системи збору жирів на пісколовках № 4, 5;
– виконано капітальний ремонт первинного відстійника № 6;
– замінено 522 м технологічних трубопроводів,;
– триває капітальний ремонт відстійника № 3, продовжуються ремонтні роботи на насосній станції активного мулу.

Очисні споруди працюють в штатному режимі.

Фахівцями Херсонського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області посилено державний санітарно-епідеміологічний нагляд за дотриманням вимог санітарного законодавства на очисних спорудах міста в період карантину.