Дітям Горностаївщини – якісне харчування!

5 листопада на базі Костянтинівського закладу освіти відбувся семінар за участю начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Горностаївського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

Харчування здобувачів освіти, профілактика захворювань, дотримання санітарних норм – проблемні питання усіх освітніх закладів, які спрямовують свій курс на європейські стандарти.

Особливе ставлення до безпеки освітнього простору і у керівників усіх освітніх закладів Костянтинівської об’єднаної територіальної громади.

В ході семінару відбувся конструктивний діалог, жодне запитання не залишилося без відповіді.

Більш детально були розглянуті нововведення щодо заповнення паспорту харчоблоку, розроблення меню за посібником Євгена Клопотенка та впровадження імуностимулюючого продукту у закладах освіти Херсонщини.

Тільки у співпраці очільників закладів освіти, медичних сестер, фахівців Горностаївського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області та Костянтинівської сільської ради ми досягнемо спільної мети – надання нашим дітям безпечного та якісного харчування.