Держпродспоживслужба та «Асоціація виробників України» перевірять якість побутової техніки

Держпродспоживслужба в співпраці з громадською спілкою «Асоціація виробників України» найближчим часом проведе аналіз якості побутової техніки, представленої на споживчому ринку України. Про це 18 лютого домовились Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька з директором ГО «Асоціація виробників України» Анатолієм Кулебою.

Під час зустрічі Владислава Магалецька та Анатолій Кулеба підписали меморандум про співпрацю між Держпродспоживслужбою та Асоціацією, який передбачає об’єднання зусиль з тим, щоб унеможливити продаж в Україні неякісної побутової техніки.

«Захист споживачів є одним з найважливіших пріоритетів в роботі Держпродспоживслужби, – зазначила Владислава Магалецька. – Ми фіксуємо велику кількість звернень споживачів стосовно якості саме непродовольчих товарів, тому посилюватимемо цей напрямок роботи. Адже якість та безпечність товарів – це, перш за все, здоров’я наших громадян». 

Нагадаємо, раніше Держспоживслужба повідомила, що найбільша кількість звернень, скарг та заяв від громадян з питань захисту споживачів у 2020 році стосувалась саме якості непродовольчих товарів.