7 червня – Всесвітній день безпеки харчових продуктів

Щороку, 7 червня, відзначається Всесвітній день безпеки харчових продуктів. Цей день встановлено з метою привернення уваги держав до проблем здорового харчування населення, а також якості та безпечності вироблених харчових продуктів.

В Україні питання безпечності харчових продуктів регулюються на законодавчому рівні, зокрема, законами «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», які регулюють відносини між органами виконавчої влади, операторами ринку харчових продуктів та споживачами харчових продуктів і визначають порядок забезпечення безпечності та окремих показників якості харчових продуктів, що виробляються, перебувають в обігу, ввозяться (пересилаються) на митну територію України та/або вивозяться (пересилаються) з неї.

Відповідальність за безпечність харчових продуктів несуть оператори ринку харчових продуктів, а контроль здійснює Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Сьогодні, коли Україна бореться за свою свободу та незалежність, Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області  продовжує виконувати функції щодо контролю за дотриманням операторами ринку законодавства про харчові продукти на кожному етапі виробництва, обробки та зберігання харчових продуктів заради забезпечення харчової безпеки регіону та здоров’я споживачів.