Ігор ШАПРАН в етері Радіо Х-ON

Сьогодні, 15 березня, під час ранкового етеру на Радіо X-ON, що був присвячений Всесвітньому дню захисту прав споживачів, говорили про важливу інформацію щодо захисту прав споживачів.

В.о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Ігор ШАПРАН розповів про основні завдання та напрямки роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, а також привітав зі святом:

«Сьогодні одним із важливих питань у роботі Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області є забезпечення конституційних прав громадян як споживачів на відповідну якість і безпеку товарів, робіт, послуг, отримання необхідної та доступної інформації про них, надання споживачам консультацій з питань захисту прав споживачів навіть у цих непростих умовах воєнного часу. Кожен громадянин повинен купувати тільки якісні товари і отримувати належним чином послуги. Для захисту своїх споживчих прав споживач повинен не нехтувати отриманням фіскального чеку задля забезпечення своїх прав у майбутньому.

Хочу зазначити, що Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області знаходиться за адресою: м. Херсон, вул. Старообрядницька, 34.

У разі, якщо ви вважаєте, що ваші права порушено, Ви маєте право звернутись до нас для отримання відповідної консультації та написання звернення», – зазначив Ігор Шапран.