Фітосанітарна безпека Херсонщини: виявлення карантинних та інших шкідливих організмів

Наразі спеціалістами управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області здійснюються контрольні обстеження шляхом моніторингу деокупованих територій з метою виявлення карантинних та інших шкідливих організмів для подальшої локалізації та ліквідації вогнищ розповсюдження.

Так, протягом квітня-травня поточного року, обстежені присадибні ділянки  на території с. Киселівка та с. Музиківка Херсонського району Херсонської області.

При проведенні моніторингу здійснено відбір контрольних зразків для проведення фітосанітарної експертизи та направлено до Державної установи «Вінницька обласна  фітосанітарна лабораторія».

Під час обстежень проведені бесіди з місцевими жителями та представниками територіальних громад про шкодочинність карантинних організмів, необхідність вчасного їх виявлення та проведення боротьби з ними.

Робота у зазначеному напрямку триває та перебуває на постійному контролі спеціалістів управління фітосанітарної безпеки Головного управління  Держпродспоживслужби в Херсонській області.