У Житомирі відбувся Всеукраїнський семінар щодо реалізації державної політики у сфері ринкового нагляду

Фахівці управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області взяли участь у Всеукраїнському семінарі з питань реалізації державної політики у сфері ринкового нагляду, який тривав з 4 по 6 червня 2024 року на базі Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області.

Захід відбувся за участі заступника Голови Держпродспоживслужби Андрія Крейтора, директора Департаменту захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Ігоря Іванчика, представників Мінекономіки та ДП «Укрметртестстандарт», а також фахівців територіальних органів Держпродспоживслужби.

Фахівці з усіх регіонів України обмінялися досвідом стосовно проведення відновлених планових заходів державного ринкового нагляду наступних видів продукції, а саме:

  • побутових ламп неспрямованого випромінення;
  • низьковольтного електричного обладнання;
  • обладнання, яке відповідає належному рівню електромагнітної сумісності.

Нагадуємо, з 8 березня 2024 року посилено нагляд за безпекою в трьох перших секторах промислової продукції, що відносяться і до Угоди про оцінку відповідності та прийнятність промислових товарів (АСАА) та належать до сфери відповідальності Держпродспоживслужби.

Учасники семінару обговорили питання імплементації законодавства ЄС у сфері ринкового нагляду, новації та зміни в законодавстві, які очікуються у 2024 році, зокрема зняття мораторію та інші. 

Захід відбувся в атмосфері дружнього спілкування та комунікації, під час якої фахівці мали можливість поділитися інформацією та досвідом.