У Головному управлінні Держпродспоживслужби в Херсонській області відбулася чергова виробнича нарада

28.06.2024 під головуванням в.о. заступника начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Віталія Боярського відбулася чергова виробнича онлайн-нарада, за участю спеціалістів управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління, начальників районних управлінь Головного управління та начальників районних державних лікарень ветеринарної медицини.

Під час заходу розглянуто низку важливих питань, зокрема:

  • виконання Плану протиепізоотичних заходів з основних інфекційних та паразитарних хвороб за I півріччя 2024 року;
  • проведення заходів з ідентифікації та реєстрації тварин;
  • проведення заходів щодо профілактики та ліквідації сказу;
  • оформлення первинної документації при проведені епізоотичного розслідування при підозрі на захворювання африканської чуми свиней.

За результатами наради напрацьовано шляхи вирішення проблемних питань та дано відповідні доручення щодо повного охвату щепленнями домашніх собак і котів проти сказу, забезпечення дієвого контролю по виконанню вимог законодавства власниками тварин щодо ідентифікації та реєстрації тварин та вимог інструкції з профілактики та боротьби з африканською чумою свиней.

Також, керівникам самостійних структурних підрозділів Головного управління та державних установ ветеринарної медицини було наголошено при організації та проведенні протиепізоотичних заходів враховувати безпекову ситуацію, пов’язану зі збройною агресією рф.