Проведено навчання з питань безпечного поводження з пестицидами

У Головному управлінні Держпродспоживслужби в Херсонській області спеціалісти управління фітосанітарної безпеки проводять навчання з питань безпечного поводження з пестицидами відповідно до затвердженої Програми навчання осіб.

Так, минулого тижня організовано та проведено дистанційне навчання для співробітників суб’єктів господарювання ТОВ «КАСАД», СТОВ «Перше травня», ФГ «Житниця Півдня», СВК «Борозенське», діяльність яких пов’язана з організацією робіт із зберігання та/або застосування пестицидів або з проведенням робіт із транспортування, зберігання, застосування, торгівлею пестицидами.

Під час навчання були висвітлені питання щодо дотримання вимог законодавства у сфері захисту рослин, недопущення наявності неякісних та фальсифікованих пестицидів та наслідки їх використання, основ безпечного поводження з пестицидами, особливості застосування у сільському господарстві тощо.

Всього пройшли навчання 17 осіб. За результатами письмового тестування 17 осіб отримали Свідоцтва про проходження навчання з питань безпечного поводження з пестицидами.

Попереджаємо, що допускати людей до будь-яких робіт із пестицидами, які не мають посвідчення – ЗАБОРОНЕНО.

Детальну інформацію можна отримати звернувшись до управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області за телефоном: (050) 76 87 494, (050) 10 55 765.