Привітання в.о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Ігоря ШАПРАНА з нагоди Всесвітнього дня захисту прав споживачів

Шановні колеги та жителі Херсонщини!

Щиро вітаю вас з нагоди Всесвітнього дня захисту прав споживачів!

Сьогодні одним із пріоритетних напрямків роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області залишається контроль за додержанням законодавства про захист прав споживачів. Адже кожен із нас, незалежно від статусу, віку, статі чи релігійних вподобань, має право на безпечні та якісні товари, роботи та послуги.

Висловлюю щиру вдячність та глибоку повагу працівникам управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, які щодня здійснюють фаховий контроль не тільки у сфері захисту прав споживачів, а й у сферах ринкового нагляду за непродовольчою продукцією, реклами, метрологічного нагляду, антитютюнового законодавства. Крім того, фахівцями здійснюється постійний контроль за регульованими цінами, що є вкрай важливим у цей непростий для України час.

Бажаю колегам успіхів на професійному шляху, а всім жителям Херсонщини – впевненості у тому, що права кожного будуть захищені.

Перемоги усім нам! Зі святом!

 

З повагою,

в.о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Ігор ШАПРАН