Не зважаючи ні нащо спеціалісти сектору реєстрації сільськогосподарської техніки Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області продовжують свою роботу

На Херсонщині спеціалісти сектору реєстрації сільськогосподарської техніки Головного управління Держпродспоживслу жби протягом 2023 року здійснили  251 операцію з реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку сільськогосподарської техніки (а це трактори, комбайни, посівна, посадочна, комбінована техніка та машини для обробки грунту).

Зокрема в 2023 році:

– зареєстровано та перереєстровано 190 одиниці техніки,

– знято з обліку 61 одиниць.

Крім того:

–   видано 12 посвідчень тракториста-машиніста;

–  опрацьовано 364 запити та надано 109 відповідей щодо реєстрації сільськогосподарської техніки юридичних та фізичних осіб.

Всього станом на 01.01.2024 року на обліку Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області перебуває  49175 одиниць сільгосптехніки.

Для реєстрації, перереєстрації чи зняття з обліку сільськогосподарської техніки,  фізичним або юридичним  особам необхідно звернутись до працівників сектору Головного управління  Держпродспоживслужби в Херсонській області із визначеним переліком документів.