Недопущення проявів корупції

Дотримання вимог антикорупційного законодавства – один із головних кроків зміцнення довіри суспільства та зростання економічного потенціалу держави.

З метою запобігання корупційних правопорушень, підвищення рівня  обізнаності в питаннях антикорупційного законодавства, а також втілення культури неприпустимості корупції на кожному рівні управління та взаємодії, сектором з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області розроблено комплексний інформаційний матеріал «Перелік встановлених Законом України “Про запобігання корупції” вимог, заборон та обмежень».

Ці матеріали розроблено на підставі Антикорупційної програми Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на 2024-2026 роки задля підвищення рівня інформованості працівників Головного управління та відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», змін в антикорупційному законодавстві, роз’яснень і методичних рекомендацій Національного агентства з питань запобігання корупції.

Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області наголошує на неприйнятності зловживань будь-якими посадовими особами та просить громадян невідкладно інформувати про факти корупційних правопорушень або порушень пов’язаних за корупцією за посиланням.

Повідомити Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області про корупційне правопорушення можна у наступний спосіб:

  • 73025, м. Херсон, вул. Старообрядницька, 34 (для листування з позначкою «Про корупцію»);
  • E-mail: sector_antikor@dpss-ks.gov.ua, gudpss.kherson@gmail.com;
  • тел. +38 (099) 741-54-88;
  • скринька «Повідомлення про корупцію», яка розміщена за адресою: м. Херсон, вул. Старообрядницька, 34, (І поверх).