На деокупованій Херсонщині триває відновлення роботи державних лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи Держпродспоживслужби

Сьогодні, 18 квітня, в.о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Ігор Шапран та в.о. директора Херсонської регіональної державної лабораторії ім. професора Л.С. Ценковського Держпродспоживслужби Віталій Дериведмідь відвідали з робочим візитом Бериславський район, де зустрілись із представниками Бериславської районної військової адміністрації та Великоолександрівської селищної військової адміністрації.

Учасники зустрічі обговорили питання щодо приведення у відповідність функціонування агропродовольчого ринку Великоолександрівської територіальної громади, зокрема відновлення роботи лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи Держпродспоживслужби.

«Відновлення роботи державних лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи на агропродовольчих ринках деокупованої Херсонщини – це одне з наших першочергових завдань. Люди, які живуть і працюють в деокупованих громадах, повинні безперешкодно отримувати якісні і безпечні харчові продукти. А отже державні лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи повинні забезпечувати належний ветеринарно-санітарний контроль та нагляд на агропродовольчих ринках області відповідно до порядку, установленого діючими правилами ветеринарно-санітарної експертизи та іншими нормативними документами», – зазначив Ігор Шапран.