Михайло Волченко з робочим візитом відвідав Музиківську сільську військову адміністрацію

Сьогодні, 9 травня, відбулась виїзна робоча нарада начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Михайла Волченка з начальником Музиківської сільської військової адміністрації Ігорем Підгородецьким. У нараді також взяла участь начальниця Херсонського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Марина Малахова.

У ході зустрічі обговорено питання стану питного водопостачання населення Музиківської громади в умовах воєнного стану, якості питної води. Також наголошено, що якість питної води повинна відповідати вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» (зі змінами) з урахуванням змін ДСанПіН №683-22 «Показники безпечності та окремі показники якості питної води в умовах воєнного стану та надзвичайних ситуаціях іншого характеру» за показниками епідемічної та радіаційної безпеки, санітарно-хімічними та санітарно-токсикологічними показниками.

Окрім цього, здійснений огляд укриття навчального закладу с. Музиківка, стану проведення ремонтних робіт. Надані відповідні рекомендації щодо організації укриття в об’єктах фонду захисних споруд цивільного захисту персоналу та дітей (учнів) закладів освіти.