З Новим 2024 роком переможної єдності! Дорогі колеги та співвітчизники!

Завершується ще один рік боротьби та незламності українського народу. Попри намагання ворога зруйнувати та відібрати у нас найцінніше, ми зростаємо в єдності, загартовуємось у стійкості духу та віримо в нашу Перемогу!

Завдяки самовідданості працівників Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області громадяни отримують наші послуги, що є особливо важливим в нашому регіоні.

Протягом року Головне управління в тісній співпраці з  Ветеринарною спільнотою працює над відновленням роботи всих установ на деокупованій території та населених пунктах, які постраждали від воєнних дій.

Задля покращення логістичної доступності лікарів ветеринарної медицини, засобів захисту для населення, яке проживає в сільській місцевості або на прифронтових територіях, у 2023 р. відновлено роботу пунктів ветеринарної медицини.

Рішення Європейської Ради про відкриття переговорів щодо оцінки готовності вступу України до Європейського Сою­зу є важливим виявом підтримки нашої країни, який спонукає нас і надалі працювати над реалізацією необхідних завдань з повної імплементації усіх норм відповідно до європейських.

Держпродспоживслужба зміцнює партнерські стосунки та посилює постійну взаємодію з місцевим самоврядуванням.

Ми робимо все можливе, аби бути надійною підтримкою у своїй сфері для кожного українця в надскладний для нашої країни час.

Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області бажає, щоб Новий 2024 рік став переможним для України та приніс у кожну оселю, в кожну родину мир і добробут!

Вітаємо з  Новим Роком!