Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області попереджає про ТОП-5 мікроорганізмів в молочних продуктах з ринку

Серед споживачів розповсюдженою думкою є те, що молочні продукти з ринку є апріорі корисними та безпечними. Але в той час, як молочні продукти з прилавка ретельно проходять кілька етапів перевірки починаючи з ферми, то ринкове не зазнає ніяких систематичних досліджень, тому може містити в собі цілі «цивілізації» небезпечних мікроорганізмів.

Кишкова паличка – інфекція проявляється діареєю з включенням прожилок крові. Найчастіше джерелом стають сире молоко і м’який сільський сир.

Золотистий стафілокок – потрапивши в організм людини виробляє токсин, який травмує органи й формує на них гнійники. Провокує сильну блювоту.

Стрептококи – викликають гостре отруєння, ангіну та навіть менінгіт.

Сальмонела – швидко розмножується в сирому молоці та молочних продуктах, вражає печінку та викликає сильне отруєння організму, діарею і пропасницю.

Грибки та дріжджі – найчастіше зустрічається кандида альбіканс, що викликає кандидоз. Вони вражають різні слизові оболонки та органи. При серйозному ураженні може викликати навіть такі симптоми, як сльозотеча білого кольору.