Херсонське сміттєзвалище не горить!  

У зв’язку з тим, що протягом останнього тижня на адресу Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області надходять численні скарги від мешканців міста на сморід, особливо відчутний у Таврійському та Центральному районах Херсона, спеціалістами Херсонського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області проводилось обстеження ймовірних місць, які б могли бути джерелом цього запаху. Одне із них – міське сміттєзвалище, на територію якого представників Херсонського міського управління 07.08.2018 року не допустили.

Зважаючи на вищевикладене та з метою встановлення ймовірних причин неприємного запаху, фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, після узгодження з органами місцевого самоврядування, 10.08.2018 року здійснено моніторингове відвідування Херсонського міського сміттєзвалища разом з представниками Департаменту житлово-комунального господарства Херсонської міської ради та ТОВ «ТД ІТАКА».

                        

Під час відвідування сміттєзвалища осередків загоряння та задимлення не виявлено. Місць нещодавнього горіння побутових твердих відходів також не виявлено.

                       

Вогнище загоряння, яке було зафіксовано нашими фахівцями раніше (07.08.2018 р.) біля паркану сміттєзвалища, представляло собою невелике скупчення обгорілого гілля дерев, яке на момент відвідування було ліквідовано.