У Нижньосірогозькому районі триває підготовка пришкільних таборів до початку літнього оздоровлення та відпочинку дітей

У пришкільних таборах, які функціонують в літній період, надаються послуги з оздоровлення дітей, тобто здійснюється комплекс спеціальних заходів соціального, виховного, гігієнічного, спортивного характеру, спрямованих на відновлення та покращення фізичного та психічного стану їхнього здоров’я. Відпочинкові ж послуги спрямовані на організацію їх дозвілля із дотриманням періоду активного та пасивного відпочинку, організацію раціонального харчування й забезпечення відповідними до вимог умовами перебування. Метою діяльності таких таборів є використання вільного часу дітей для забезпечення умов, що сприяють їх фізичному, інтелектуальному, емоційному, духовному та моральному розвитку.

Під час проведення оздоровлення 2018 року, на території Нижньосірогозького району планується функціонування 13 пришкільних таборів з денним перебуванням.

З метою якісного, змістовного та безпечного проведення оздоровчої кампанії, протягом 10-15 травня поточного року в районі проведено комісійні обстеження стану готовності пришкільних таборів з денним перебуванням. Станом на 15 травня 2018 року перевірено 13 пришкільних таборів.

За результатами обстежень щодо додержання суб’єктом господарювання вимог у сфері санітарного законодавства в закладі відпочинку (пришкільний табір) складено довідки.