Розпочато комісійні обстеження дитячих дошкільних закладів у Нововоронцовському районі

На виконання листа Головного управління від 14.02.2018р. за № 05-1-13/626 та  метою недопущення спалахів кишкових інфекцій серед дітей дошкільного віку в дитячих дошкільних закладах, фахівцями Нововоронцовського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області 5 березня 2018 року розпочато  комісійні  обстеження дитячих дошкільних закладів району на предмет дотримання санітарного законодавства та законодавства з  питань безпечності та якості харчових продуктів.

Станом на 7.03.2018 року начальником Нововоронцовського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області взято участь у комісійних обстеженнях 2 дитячих дошкільних закладів району: Нововоронцовського ДНЗ №1 та Нововоронцовського ДНЗ №2.

При обстеженнях у закладах були виявлені порушення з питань безпечності та якості харчових продуктів, а саме:

– відсутнє маркування яєць;

– відсутній договір на 2018 рік щодо  вивезення сміття;

– не калібровані гастрономічні терези;

– відсутні журнали щодо навчання з питань гігієни персоналу та  гігієнічних вимог до виробництва і обігу харчових продуктів.

Встановлені під час перевірки недоліки внесені до довідки, з подальшим направленням листа на ім’я начальника районного відділу освіти з пропозиціями щодо забезпечення належного функціонування дитячих дошкільних закладів та приведення у відповідність санітарно-гігієнічним вимогам матеріальної технічної бази, створення належних умов для перебування, проведення навчально – виховного процесу та організації харчування дітей.