Проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Іванівській районній державній адміністрації

Під головуванням голови Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії Довбня С.Л при  Іванівській районній державній адміністрації 27.09.2017 року проведено чергове засідання.

На порядок денний виносилося питання  «Про епізоотичну ситуацію  щодо африканської чуми свиней в Україні та області, здійснення заходів з недопущення занесення та розповсюдження збудника захворювання на території району». З основного питання доповіла начальник Іванівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області. Присутнім повідомлено про новий випадок  виявлений на території Херсонської області захворювання на  АЧС свині в особистому селянському господарстві у  с. Бехтери  Голопристанського району.  

Комісією визначено та прийнято основні завдання та заходи, які необхідно виконати для недопущення заносу вірусу африканської чуми свиней на територію Іванівського району.

Онуфрієнко А.В.   наголосила  на неухильне виконання прийнятих на ДНПК  рішень, сприяти службі та  ветеринарним спеціалістам у проведенні подвірних обходів для обліку поголів’я свиней, здійснювати широку роз’яснювальну роботу серед населення,   власників свинопоголів’я, щодо небезпеки виникнення АЧС, обов’язкові заходи профілактики, заборони безконтрольного переміщення домашніх тварин та оперативного інформування у випадку виникнення підозри на захворювання або гибелі свиней.