Позапланова перевірка табору відпочинку «Сузір’я» Таврійського навчально-реабілітаційного центру

Табори відпочинку створюються для організації змістовного дозвілля, відновлення фізичних і психічних функцій дитячого організму, сприяння розвитку духовності та соціальної активності дітей.

З метою забезпечення безпечного повноцінного відпочинку дітей, в Таврійському навчально-реабілітаційному центрі 14 – 15 травня 2018 року фахівцями Новокаховського міського управління було проведено позапланову перевірку даного закладу з відбором проб питної води, харчових продуктів та змивів з об’єктів навколишнього середовища на харчоблоці для лабораторних досліджень.

На базі Центру з 26 травня 2018 року планує розпочати функціонування пришкільний табір «Сузір’я», в якому будуть відпочивати 112 дітей. Тривалість роботи табору 14 робочих днів. На період його роботи директором складена та затверджена план-сітка заходів, з урахуванням віку та інтересів дітей. Підготовлені приміщення спального та навчального корпусів, де буде організовано перебування дітей під час відпочинкової зміни, створені відповідні умови щодо відпочинку на території закладу, а саме: наявність безпечних спортивних споруд, захист від прямих сонячних променів під тінню дерев. Складено перспективне меню для харчування дітей відповідно до встановлених фізіологічних та натуральних норм харчування.

Для забезпечення медичного обслуговування обладнано медичний блок, до якого входять кабінет прийому, процедурний кабінет, ізолятор. Придбано медикаменти для надання першої медичної допомоги, мається необхідне обладнання. У штаті персоналу 1 лікар, 2 медичні сестри та 1 молодша медична сестра. Заведена вся необхідна документація.

Фахівцями управління перевірені також побутові умови для майбутніх відпочивальників та умови їх харчування. Особливу увагу звернуто на організацію харчування: від постачання продуктів харчування, умов зберігання, технології приготування, правил миття посуду до ведення необхідної документації тощо для забезпечення недопущення спалаху кишкової інфекції.