Новини з Високопільського району

На базі Високопільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області 12 квітня 2018 року проведена робоча зустріч із сільгоспвиробниками району.

У ході зустрічі начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства М. Повстяна звернула увагу присутніх на здійсненні діяльності щодо транспортування, зберігання та застосування пестицидів, що  регламентується вимогами Закону України «Про пестициди  та агрохімікати» від 02.03.1995 року  № 86/95-ВР; Державних  санітарних  правил ДСП 8.8.1.2.001-98 «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві».

Відповідно ст. 12 Закону України «Про пестициди  та агрохімікати», використання пестицидів в господарствах та індивідуальних садах і городах, у побуті повинно здійснюватися тільки у відповідності з «Переліком пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні».

До всіх видів робіт, пов’язаних із застосуванням пестицидів, робітники повинні допускатися по наряду при наявності посвідчення про спеціальну підготовку та медичної книжки встановленого зразка на право робіт із пестицидами.

На завершення зустрічі всім сільгоспвиробникам роздані пам’ятки «Що необхідно знати про транспортування, зберігання та застосування пестицидів».