Новини з Високопільського району

12 березня 2018 року відбулася нарада з директорами загальноосвітніх та дошкільних закладів Високопільської селищної ради об’єднаної територіальної громади за участі начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Повстяної М.С.

Начальник відділу соціальної інфраструктури Високопільської селищної ради об’єднаної територіальної громади Урбанська Н.О ознайомила присутніх з розпорядженням селищного голови Високопільської селищної ради об’єднаної територіальної громади від 07.03.2018 року «Про перевірку  стану організації харчування в навчальних закладах Високопільської селищної ради».

У своєму виступі начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Високопільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Повстяна М.С. наголосила на необхідності дотримання температурного режиму у дитячих навчальних закладах, проведенні в них своєчасних та ефективних профілактичних заходів щодо недопущення виникнення та розповсюдження інфекційних захворювань і створенні належних санітарно-гігієнічних умов для виховання, перебування, навчання, організації якісного харчування дітей з дотриманням натуральних норм.

Під час наради було обговорено графік проведення комісійних обстежень дитячих закладів Високопільської селищної ради об’єднаної територіальної громади.