Нарада з актуальних питань організації харчування в дошкільних навчальних закладах міста Херсона

9.11.2018 року на базі  Херсонського ясел-садка №1 відбулася нарада з керівниками дошкільних навчальних закладів щодо організації харчування в дитячих колективах м. Херсона.

У заході взяли участь  начальник Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби  в Херсонській області Т.Година-Арюпін, в.о. начальника Херсонського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області М.Малахова, посадові особи Управління освіти Херсонської міської ради.

Вітаючи присутніх в залі, начальник Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Т.Година-Арюрін окреслив ключові напрямки роботи Управління, наголосив на пріоритетах сьогодення, зокрема контролю за дотриманням температурного режиму в дитячих навчальних закладах, повноцінному і безпечному харчуванню дітей відповідно до чинної законодавчої і нормативно-правової бази.

У своїх виступах доповідачі приділили особливої уваги виконанню натуральних норм харчування для  повноцінного та збалансованого харчування дітей. Згідно з р. ІХ Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, харчування дітей здійснюється відповідно до норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 року № 1591.

Наголошено на дотриманні Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах, затвердженого наказом Міністерства охорони  здоров’я України та Міністерства освіти і науки України від 01.06.2005р. № 242/329, Інструкції з організації харчування у дошкільних навчальних закладах, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства освіти і науки України від 17.04.2006р. № 298/227, згідно з якими керівники є відповідальними за організацію харчування дітей у дошкільному закладі. 

З метою аналізу та подальшого реагування, підвищення якості та ефективності організації харчування у дошкільних навчальних закладах, всім директорам вручено листи щодо надання інформації про виконання норм харчування протягом вересня і жовтня поточного року. Також були порушені питання щодо дотримання санітарних вимог та умов при транспортуванні, зберіганні, приготуванні харчових продуктів.