На Херсонщині відзначили 204 річницю від дня народження Т.Г.Шевченка

В історії світової культури є безсмертні імена. До них належить і ім’я великого сина українського народу, геніального поета, художника і мислителя Тараса Григоровича Шевченка. Своїми пристрасними творами, палкою любов’ю до України, незламною вірою у світле майбутнє людства Т. Г. Шевченко здобув всесвітню славу. Тарас Григорович Шевченко – це не просто ім’я людини, а символ любові до рідного краю, символ волелюбності, сміливості й чесності, що не боїться жодних випробувань та заборон. Це людина–епоха в історії української літератури, масштабність і велич якої є дійсно неперевершеною.

 9 березня у Херсоні на площі біля погруддя Т.Г.Шевченка, відбулися урочистості, присвячені 204 річниці від дня народження поета. Вшанувати Великого Кобзаря прийшло чимало охочих – молодь і студентство, військові, громадські діячі,представники різних національних меншин, керівництво обласної та міської влад. Під час заходу лунали вірші Тараса Шевченка, а його «Заповіт» учні однієї з міських шкіл із вивчення мов національних меншин продекламували різними мовами. Присутні усі разом виконали знану в усьому світі українську пісню на слова Шевченка – «Реве та стогне Дніпр широкий». Вшанували пам’ять Великого Сина України покладанням квітів до погруддя Тараса Григоровича Шевченка.

Участь у святковому заході, присвяченому Дню народження Тараса Григоровича Шевченка взяли співробітники Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області. Від імені чисельного колективу установи вони поклали квіти до пам’ятника поетові на знак великої шани.