Комісійні позапланові обстеження дитячих дошкільних закладів Нововоронцовського району щодо дотримання санітарно-гігієнічних вимог при організації харчування дітей

На виконання листа Головного управління від 14.02.2018р. за № 05-1-13/626 та з метою недопущення спалахів кишкових інфекцій серед дітей дошкільного віку в дитячих дошкільних закладах, фахівці Нововоронцовського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

05 березня 2018 року взяли участь у комісійних обстеженнях закладів Нововоронцовського ДНЗ №1 та Нововоронцовського ДНЗ №2.

Під час обстежень у закладах були виявлені порушення санітарного законодавства, які б могли спричинити епідемічні ускладнення, а саме:

не належне маркування інвентарю;

не вказаний на тарі для відбору проб час;

відсутня спеціально промаркована ємкість для харчових відходів;

використовується столовий посуд з надщербленими краями.

Зважаючи на зазначені порушення, викладені в Довідці за результатами перевірки та керуючись наказом МОЗ України від 24.03.2016р. № 234 «Про затвердження Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів», спільним наказом Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства освіти і науки України від 17.04.2006р. № 298/227 «Інструкція з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах» та з метою попередження масових спалахів кишкових інфекцій серед дітей дошкільного віку в організованих колективах, на адресу начальника відділу освіти Нововоронцовської РДА буде направлено лист з пропозиціями щодо забезпечення належного функціонування дитячих дошкільних закладів та приведення у відповідність санітарно-гігієнічним вимогам матеріальної технічної бази, створення належних умов для перебування і проведення навчально- виховного процесу та організації харчування дітей.