Фахівці Іванівського та Нижньосірогозького районних управлінь та лікарень ветеринарної медицини взяли участь у кущовій інформаційній нараді-тренінгу

Нарада проведена під головуванням заступника директора Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації А.М.Неделько, за участі керівника Херсонської філії Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» В.Д.Назаренко, фахівців Іванівського та Нижньосірогозького районних управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області та лікарень ветеринарної медицини, представників з питань надання в поточному році фінансової підтримки сільськогосподарським підприємствам усіх форм власності та фізичним особам, відділів агропромислового розвитку районних державних адміністрацій та відповідальних осіб органів місцевого самоврядування з приймання документів та складання відомостей фізичних осіб, які мають право на отримання дотації за молодняк великої рогатої худоби.

У виступах доповідачі акцентували на актуальності питання отримання підтримки від держави по програмах розвитку АПК сільгосптоваровиробникам та населенню області. Представники Департаменту агропромрозвитку детально розповіли про механізми дії цих програм, надали методичні роз’яснення стосовно складання пакету документів відповідальними особами органів місцевого самоврядування від фізичних осіб, відомостей та подання їх до Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації щодо отримання дотації за молодняк великої рогатої худоби.

Також, значної уваги приділено питанням ідентифікації та реєстрації тварин, яку здійснюють відповідальні фахівці районних лікарень ветеринарної медицини, профілактиці африканської чуми свиней та заразного вузликового дерматиту великої рогатої худоби. Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області роздали присутнім інформаційні листівки та брошури щодо попередження цих хвороб.

Під час зустрічі у присутніх до організаторів заходу та спеціалістів виникало чимало запитань. Жодне з них не залишилося без вичерпної відповіді. Звісно, отримана інформація обов’язково стане в нагоді в їх подальшій роботі.

Подібними кущовими інформаційними тренінгами, які ініційовані Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації, за участі Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області та фахівців ветеринарної медицини Херсонщини будуть охоплені усі райони з залученням якнайбільшої кількості суб’єктів господарювання усіх форм власності, а також одноосібних утримувачів худоби.