Cемінар – нарада з операторами ринку в Асканії Нова

08.09.2017 року за ініціативою Чаплинського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області відбулась нарада – семінар в смт. Асканія-Нова з фізичними особами підприємцями, які займаються зберіганням, реалізацією, транспортуванням харчових продуктів та керівниками закладів громадського харчування. На нараді був присутній голова Асканія Нова селищної ради Свінціцький В. К. та голова ради підприємців Чаплинського району Кравченко Г. М.

До суб’єктів господарювання доведені вимоги наказу управління Держпродспоживслужби в Херсонській області від 25.07.2017 року № 323 та проведена роз’яснювальна робота з операторами ринку харчових продуктів щодо дотримання ветеринарно-санітарних вимог та санітарного законодавства.

Обговорено зміни чинного законодавства щодо безпечності та якості харчових продуктів в частині запровадження з 19.09.2017 року постійно діючих процедур, заснованих на принципах НАССР та набуття чинності Закону України № 0906 «Про Державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження , здоров’я та благополуччя тварин».

Серед операторів ринку розповсюджено інформаційний матеріал щодо обмеження реклами, спонсорства та стимулювання продажу тютюнових виробів.