Анонси

20 березня 2019 року Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області за підтримки управління споживчого ринку Херсонської міської ради ініціює проведення круглого столу з питань дотримання санітарно-протиепідемічних норм та правил, а також прав споживачів при наданні послуг у салонах краси, манікюрних кабінетах, тату-салонах. До обговорення запрошуються власники та керівники зазначених закладів. Адреса проведення: м. Херсон, просп. Ушакова, 37, ІІ поверх, велика зала. Час проведення: 10.00.

 ___________________________________________________________________

19 березня 2019 року за ініціативи Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, за підтримки інспекції у справах захисту прав споживачів Новокаховської міської ради відбудеться засідання круглого столу, присвячене обговоренню вимог законодавства України з питань розповсюдження реклами та захисту прав споживачів, метрології та метрологічної діяльності. До участі запрошуються суб’єкти господарювання, представники місцевої влади, громадських організацій, преси. Адреса проведення заходу: Херсонська обл., м. Нова Каховка, просп. Дніпровський, 23. Час проведення: 10:00

___________________________________________________________________

14 березня 2019 року за ініціативи Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області відбудеться засідання круглого столу, присвячене обговоренню вимог законодавства України в сфері захисту споживачів, реклами, метрології та метрологічної діяльності; застосуванню превентивного захисту прав споживачів з метою недопущення та/або зменшення кількості порушень в частині виконання правил роздрібної торгівлі продовольчими товарами та надання послуг установами громадського харчування. До участі запрошуються представники управління споживчого ринку Херсонської міськради, громадських організацій, суб’єкти господарювання, засоби масової інформації, зацікавлені особи. Адреса проведення: м. Херсон, пр. Ушакова, 37. Час проведення: 10:00

 ——————————————————————————————————————-

26 лютого 2019 року відбудеться семінар на тему: «Пріоритетні напрямки по запобіганню інфекційних, інвазійних захворювань бджіл. Профілактика та першочергові заходи при отруєнні бджіл». До участі в семінарі запрошуються представники відокремлених управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, державних лікарень ветеринарної медицини міст Херсона та Нової Каховки, представники Херсонської обласної спілки бджолярів, громадських організацій, зацікавлені особи. Початок заходу: 10:00. Місце проведення: м. Херсон, просп. Ушакова, 47.

___________________________________________________________________

За ініціативи фахівців Держпродспоживслужби та Департаменту агропромислового розвитку Херсонської ОДА 19 лютого о 10.00 у приміщенні Суворовської районної у місті Херсоні ради (м. Херсон, проспект Ушакова, 47, ІІІ поверх, кімната 302) відбудеться нарада з питань виробництва насіння та посадкового матеріалу в Херсонській області. До обговорення запрошені виробники насіннєвого та посадкового матеріалу та суб’єкти господарювання , яки планують у подальшому займатись виробництвом насіннєвого або посадкового матеріалу.

___________________________________________________________________

19 лютого 2019 року за ініціативи Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області відбудеться семінар – нарада, присвячена обговоренню вимог законодавства України в сфері захисту споживачів, реклами, метрології та метрологічної діяльності; застосуванню превентивного захисту прав споживачів з метою недопущення та/або зменшення кількості порушень. Під час заходу будуть наведені приклади розв’язання складних скарг, у тому числі тих, які надходять від споживачів щодо покупок в інтернет-магазинах. До участі в семінарі запрошуються суб’єкти господарювання, представники місцевої влади, громадських організацій, об’єднань підприємців, преси. 

 Адреса проведення заходу: Херсонська обл., м. Берислав, пл. Перемоги, 2. Час проведення: 10:00

___________________________________________________________________

План проведення семінарів в сфері захисту споживачів на 2019 рік

___________________________________________________________________

СТОП АЧС! 27 березня 2018 р. відбудеться  семінар-тренінг для спеціалістів ветеринарної медицини Херсонщини. За сприяння Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) та Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) в рамках спільного проекту технічної допомоги у м. Херсоні пройде семінар (симуляційне тренування) з відпрацювання алгоритму протидії Африканській чумі свиней в Україні. У рамках семінару планується провести теоретичні симуляційні вправи з реагування на спалахи африканської чуми свиней. Захід пройде у конференц-залі готелю «Бордо. Реєстрація учасників з 9.00.

___________________________________________________________________________________

Спеціалісти Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області 12.04.2017 року приймуть участь у нараді з керівниками оздоровчих закладів Скадовського району щодо забезпечення підготовки та проведення в області курортно-туристичного сезону 2017 року.


Спеціалісти Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області 12.04.2017 року приймуть участь у попередньому обговоренні містобудівної документації, а саме: проекту «Внесення змін, оновлення Генерального плану м. Голої Пристані Херсонської області».


Спеціалісти Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області 31.01.2017 – 01.02.2017 року приймуть участь у семінарі в рамках міжнародної технічної допомоги “Вдосконалення системи контролю харчових продуктів в Україні”. Тема семінару – “Загальний підхід з оцінки ризику та категоризації підприємств за ступенем ризику”