Анонси

План проведення семінарів в сфері захисту споживачів на 2019 рік

СТОП АЧС! 27 березня 2018 р. відбудеться  семінар-тренінг для спеціалістів ветеринарної медицини Херсонщини. За сприяння Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) та Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) в рамках спільного проекту технічної допомоги у м. Херсоні пройде семінар (симуляційне тренування) з відпрацювання алгоритму протидії Африканській чумі свиней в Україні. У рамках семінару планується провести теоретичні симуляційні вправи з реагування на спалахи африканської чуми свиней. Захід пройде у конференц-залі готелю «Бордо. Реєстрація учасників з 9.00.

___________________________________________________________________________________

Спеціалісти Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області 12.04.2017 року приймуть участь у нараді з керівниками оздоровчих закладів Скадовського району щодо забезпечення підготовки та проведення в області курортно-туристичного сезону 2017 року.


Спеціалісти Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області 12.04.2017 року приймуть участь у попередньому обговоренні містобудівної документації, а саме: проекту «Внесення змін, оновлення Генерального плану м. Голої Пристані Херсонської області».


Спеціалісти Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області 31.01.2017 – 01.02.2017 року приймуть участь у семінарі в рамках міжнародної технічної допомоги “Вдосконалення системи контролю харчових продуктів в Україні”. Тема семінару – “Загальний підхід з оцінки ризику та категоризації підприємств за ступенем ризику”